Dywan kolorowy

na stronę
Pokazuje 1 - 31 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 103 elementów

Podążając za trendami, aranżujemy nasze wnętrza kolorami neutralnymi, są to beże, szarości oraz biele. Kolory te można spotkać na ścianach, podłogach oraz meblach. Używając tak bezpiecznych rozwiązań, mamy pewność, że nie stworzymy przypadkowego, niechcianego chaosu a nasze pomieszczenia będą harmonijne i przytulne. Mocniejsze, zdecydowane kolory zauważalne są w dodatkach, lub meblach wypoczynkowych. Staramy się, aby raz zaaranżowany pokój był ponadczasowy – stąd te uniwersalne barwy.  Jeśli jednak pragniemy wprowadzić odrobinę koloru do wnętrza, który nada ciekawego charakteru, idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie kolorowego dywanu.

Kolorowe dywany – gdzie się sprawdzą?

Kolorowy dywan może być użyty praktycznie w każdym pomieszczeniu, w zależności od tego, jaką funkcję w naszym założeniu ma pełnić wnętrze. Dostępność takich modeli jest znaczna, więc w zasadzie nie ma żadnych ograniczeń – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Będzie znakomitym dodatkiem jako dywan do salonu – w którym jako mocniejszy akcent kolorystyczny nada nowocześnie urządzonemu wnętrzu charakter, przełamie jego monotonię i wprowadzi dużo energii. 

Kolorowy dywan sprawdzi się także jako dodatek do sypialni – jeden mocniejszy akcent nie zaburzy naszej harmonii, a wręcz będzie przyjemny dla oka i duszy, rozweseli nastrój i sprawi, że będzie niesamowicie przytulnie.

Kolorowe dywany to także hit pokoi dziecięcych lub młodzieżowych, które można w tak łatwy sposób ożywić. Abstrakcyjne wzory i żywe kolory pobudzą wyobraźnię i sprawią, że nasze pociechy będą miały atrakcyjny dodatek zachęcający do zabawy.

Królują wzory kwiatowe (najbardziej oczywiste połączenia wyciągnięte prosto z natury, która oferuje nam najpiękniejsze wielokolorowe mieszanki), przepiękne melanże, niebanalne przejścia między kolorami, artystyczne wzory i to wszystko można dostać zarówno w wersji nowoczesnej, jak i bardziej tradycyjnej.

Poznaj naszą ofertę sklepu Home Carpets na dywany wielokolorowe

Kolekcje Home Carpets oferują dywany w piękne wzory, motywy kwiatowe, barwy ziemi zbliżające nas do natury, ale co najważniejsze mocne i intensywne kolory. Pamiętajmy, że dywan oprócz funkcji praktycznej, ma być również ozdobą wnętrza. Kolorowy dywan to niezawodny sposób na ożywienie aranżacji wnętrza i nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. Pomieszczenia aranżowane w stylu vintage lub boho kochają kolory, więc jeśli zdecydowałeś się na wielokolorowy dywan w naszym sklepie, znajdziesz szereg modeli spełniających wszystkie wymagania.