Katalog

Włączone filtry:
  Wymiary (wybierz rozmiar)
  Antypoślizgowy spód
  Możliwość prania w pralce 30°C
  Certyfikat OEKO-TEX

  Informacja

  Dywany Ibiza

  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

  Mówi się, że dusza artystyczna jest w każdym z nas. U jednych jest ona mocno skryta, u innych jest widoczna jak na dłoni. Z myślą o obu tych grupach osób przygotowaliśmy dla Was propozycję dywanów umieszczonych w kategorii o dużo mówiącej nazwie Ibiza. Nawiązania do sztuki i aktywności malarskiej hiszpańskiego malarza, rzeźbiarza i grafika Pabla Picasso są jak najbardziej na miejscu. Naszą ofertę dywanów kierujemy do osób nie bojących się odważnych, niebanalnych rozwiązań kolorystycznych, które przykują uwagę każdego kto tylko na nie spojrzy. Z ich pomocą rozjaśnisz i ożywisz wnętrze dowolnego pokoju w Twoim domu. Postaw na niestandardowe kompozycję i odmień wizerunek swój i wnętrz. Należysz do osób odważnych, lubiących zaskakiwać? Jeśli tak, to dobrze się składa. W przypadku, gdy uważasz się za osobę stonowaną, gustują w spokojnych, nie wyróżniających się na pierwszy rzut oka barwach to nic straconego – najwyższy czas na zmiany. Przełam stagnację i wnętrzarską rutynę stawiając na elementy w jaskrawych, wyrazistych kolorach.

  W naszej ofercie znalazło się miejsce dla kilku modeli w intensywnych barwach. Inną charakterystyczną dla nich cechą są wzory znajdujące się na ich powierzchni. Możesz zdecydować się na nieregularne kleksy, ciekawe szablony bądź regularne figury geometryczne. Wybór należy do Ciebie. W jakim pomieszczeniu najlepiej umieścić dywan w tak szczególnych wariantach kolorystycznych? Najpopularniejszym rozwiązaniem jest umieszczenie opisywanych produktów w salonie. To w tym pomieszczeniu, będącym w przeważającej części domów, miejscem najbardziej tętniącym życiem, dywan z kolekcji Ibiza  odnajdzie się bez wątpienia. Będzie witał gości przychodzących na przyjacielskie, weekendowe spotkania bądź rodzinę zjeżdżającą się z okazji różnego rodzaju świąt. Nie obawiaj się krytyki i negatywnych ocen. Odwaga i oryginalność są cechami niezwykle cenionymi w dzisiejszym świecie. Umieszczenie jaskrawe dywanu na podłodze będzie dowodem na to, że idziesz z duchem czasu.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami pełnych wyrazistych kolorów dywanów, przygotowanych z myślą o osobach lubiących się wyróżniać. Znajdując się w posiadaniu, któregoś z opisywanych produktów będziesz miał pewność, że zwrócisz uwagę wszystkich gości. Nie zwlekaj dłużej, tylko przeczytaj specyfikację dywanów z naszej oferty i wybierz ten, który w największym stopniu spełnia Twoje wymagania i oczekiwania.