Dywan pomarańczowy

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Kolor pomarańczowy jest uwielbiany przez zawodowych dekoratorów wnętrz. Dlaczego? Dlatego, że ma niezwykłe właściwości ocieplające i wprawiające domowników w dobry nastrój. Przede wszystkim świetnie współgra ze wszystkimi kolorami i wzorami oraz pozwala osiągnąć dowolne efekty stylistyczne. Bardzo ważną zaletą tej barwy jest uniwersalność, podobnie jak biel, można ją łączyć dosłownie ze wszystkimi kolorami. Jako barwa występująca w licznych odcieniach – może być subtelna, wyrazista lub krzykliwa, dzięki czemu łatwo dostosowuje się do dowolnej stylizacji. W zależności od tego, na jakim efekcie nam zależy, może wyglądać nowocześnie lub klasycznie.

Pomarańczowy dywan – wariant do każdego wnętrza

Intensywny, nasycony i czysty pomarańcz jest kolorem niezwykle odważnym i zarazem nieco krzykliwym, pięknie będzie prezentował się we wnętrzach awangardowych. Nie należy się go obawiać w zestawieniach z intensywną żółcią, zielenią a nawet czerwienią, jednak trzeba pamiętać, że taka kolorystyka najlepiej odnajdzie się w dużych, słonecznych pomieszczeniach lub takich, w których zastosowane są rozwiązania świetlne, aby barwa ta nie stała się zbyt uciążliwa dla odbiorcy. Pomarańczowe dywany kojarzą się z witalnością i świeżością, dodają wnętrzu energię i optymizm. Dostępność wielu wariantów kolorystycznych pozwoli na stworzenie stylowej aranżacji – szczególnie w salonie, kuchni czy przedpokoju. Co ciekawe, barwa pomarańczowa uznawana jest za barwę dla ludzi młodych – świetnie będzie użyć pomarańczowego dywanu w pokoju młodzieżowym lub dziecięcym.

Pomarańczowe dywany, ale także inne dodatki w tym kolorze cieszą się dużą popularnością, ponieważ nadają pomieszczeniom oryginalnego charakteru, rozjaśniają nawet dość ciemne wnętrza i doskonale komponują się z innymi barwami.

Pomarańczowe dywany w kolekcjach Home Carpets

Jeśli nie boisz się odważnych dodatków, emanujących intensywną barwą koniecznie sprawdź naszą ofertę. Kolekcje Home Carpets oferują szereg ciekawych modeli, w których pomarańcz dominuje lub jest połączony z innymi ciekawymi barwami. Dywany jednolite, we wzory, okrągłe lub prostokątne to idealny dodatek do każdego wnętrza. Wysokogatunkowe materiały starannie wykonane gwarantują użytkowanie przez wiele lat.