Dywan zielony

na stronę
Pokazuje 1 - 31 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 58 elementów
Dywan zielony zaprzyjaźni się z każdym wnętrzem, które wzbogaci o świeżość oraz wyciszenie. Kojarzy się z naturą, więc w pakiecie z zielonym dywanem, otrzymamy w pomieszczeniu pozytywne wibracje zachęcające do życia i działania.
Dywan zielony oznacza wiele jego odcieni. Ciemna zieleń wpasuje się najlepiej do wnętrza urządzonego w stylu prowansalskim. Królują tutaj drewniane wykończenia, jasne barwy oraz dodatki z motywami roślinnymi. Dywan zielony będzie zatem stanowił wisienkę na torcie wzbogacając beżowe bądź pastelowe ściany w salonie, kuchni czy łazience.
Popularny styl loftowy, charakteryzujący się surowym wnętrzem, zaopatrzony w sztuczne oświetlenie, beton na ścianach, cegłę oraz dodatki z metalu i szkła, potrzebuje zdecydowanie elementu przełamującego oraz ocieplającego. W tej roli odnajdzie się dywan zielony, który ożywi i rozjaśni wnętrze.

Dywan zielony w nietuzinkowym odcieniu szmaragdowym, zadowoli także zwolenników stylu glamour. Podbije i uzupełni lśniące, miękkie tkaniny oraz blask dodatków. Z kolei dywan zielony w neonowym wydaniu, to propozycja dla odważnych, decydujących się na nietypowość wnętrza. Przy takim kolorze najlepiej wybrać dywan mały bądź średni, aby nie spowodować przerostu formy nad treścią.

Dywan zielony stworzony został także dla miłośników stylu boho. Stawia się tu na krzykliwe połączenia. Kolorowe poduszki, narzuty, kosze, rośliny doniczkowe i obrazy w połączeniu z zielonym dywanem stworzą przytulną przestrzeń.

Dywan zielony, dzięki szerokiej barwie, pozwoli na wiele kombinacji i z pewnością skradnie serca nie jednej osoby. Dodatkowym atutem jest także łatwość w usuwaniu ewentualnych zabrudzeń podstawowymi środkami czyszczącymi.