Dywan niebieski

na stronę
Pokazuje 1 - 31 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 86 elementów

Kolor niebieski kojarzy nam się przede wszystkim z wodą i niebem – zbliża nas w ten sposób do natury. Jest to kolor, który z psychologicznego punktu widzenia ma za zadanie łagodzić stres, uspokajać i uśmierzać ból.  Będzie zatem idealnym dodatkiem do sypialni, w której wypoczywamy i nabieramy energii do życia. Jako kolor kojarzony z czystością, będzie także świetnym dodatkiem do łazienki i kuchni.

Niebieski dywan we wnętrzu mieszkania

Kojący błękit, chłodny lazur czy granat – kolor niebieski ma wiele odcieni, które możemy wykorzystać przy aranżacji wnętrza. Wprowadzając niebieski dywan, spokojnie możemy postawić na dodatki w podobnej gamie kolorystycznej pod postacią poduszek czy zasłon. Modny kolor będzie mocnym akcentem i będzie tworzył spójną kompozycję. Jako, że kolor ten występuje zarówno w chłodnych, jak i ciepłych wariantach, mamy prawie nieograniczone możliwości wykorzystania go w naszym mieszkaniu. Stonowane odcienie, lub łagodne pastelowe warianty niebieskich dywanów podkreślą odprężającą atmosferę wnętrz i świetnie sprawdzą się w sypialni czy pokoju dziennym. Chłodniejsze odcienie sprzyjają koncentracji i wpływają na kreatywność – nie rozpraszają, dlatego będą dobrym dodatkiem do biura czy gabinetu.  Zastosowany w pokoju dziecięcym będzie stanowić niezwykłe tło dla innych dodatków czy kolorowych zabawek.

Niezależnie od miejsca zastosowana, niebieski dywan niejedno ma imię – dzięki swojej bogatej palecie odcieni jest wdzięcznym kolorem do wnętrzarskich eksperymentów.

Niebieskie dywany w naszym sklepie internetowym

Przy pomocy bogatej oferty Home Carpets w szybki i łatwy sposób odmienisz wygląd swojego wnętrza. Od klasycznych połączeń niebieskich dywanów z jasnymi akcentami, po magiczne zastosowanie niebieskiego z pastelami, aż po kontrastowe akcenty. To i wiele więcej niekonwencjonalnych rozwiązań znajdą Państwo w naszej ofercie.