Dywany do przedszkola i szkoły

na stronę
Pokazuje 1 - 31 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 67 elementów

Przedszkole czy szkoła to wyjątkowe miejsce, które zasługuje na wyjątkowy dodatek w postaci dywanu. Niezwykle ważna jest w tej sytuacji funkcjonalność i bezpieczeństwo, ponieważ nasze najmłodsze pociechy spędzają przeważnie największą część czasu właśnie na zabawie na tego typu wykładzinach. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze dywanu do przedszkola czy szkoły? Śpieszymy z odpowiedzią!

Doskonała jakość i funkcjonalność dywanów do sal przedszkolnych i szkolnych

Niezwykle ważnym aspektem przy wyborze dywanu do tego typu przestrzeni jest jakość i bezpieczeństwo użytkowania a dopiero na drugim planie są względy wizualne. Dywany z naszej oferty wykonywane są z przędzy Heat-Set Frise, co oznacza, że dzięki specjalnemu splotowi runa jest ono wysokie i sprężystością przypomina wełnę. Dywany dla dzieci posiadają Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017 gwarantujący, że nie zawierają one substancji szkodliwych dla zdrowia oraz że spełniają wymagania higieniczne. Wyjątkowe kolekcje Mini Kids oraz Animals dodatkowo wykonane zostały z poliamidu, który pozwala na pranie dywanów w pralce w temperaturze 30°C, wyposażone zostały w antypoślizgowe powłoki a także posiadają Certyfikat Oeko-Tex.

Gwarantujemy jedne z najlepszych i najładniejszych dywanów do przedszkoli, szkół i żłobków w Polsce! W naszej ofercie posiadamy dywany w kilkunastu rozmiarach i kolorach z najlepszych polskich i światowych fabryk. Kwintesencją dywanu są jego wzory, które każdy może wybrać według własnych potrzeb i upodobań z ogromnych zasobów sklepu. Wszystkie dywany edukacyjne sprawiają, że dzieci bardzo chętnie spędzają na nich czas, poszerzając swoją wyobraźnię.

Oferowane przez nasz sklep dywany do przedszkoli to ogromna gama możliwości aranżacyjnych pomieszczeń służącym zabawie i edukacji. Odporne na plamy i zabrudzenia dywany mogą być użytkowane przez długie lata i wciąż wyglądać dobrze oraz zapewniać bezpieczeństwo dzieciom.