Dywany do łazienki

na stronę
Pokazuje 1 - 51 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 51 z 67 elementów

Łazienka to wymagające pomieszczenie, w którym przestrzeń musi być zagospodarowana w odpowiedni sposób. W tym celu należy wykorzystać sprawdzone, i przede wszystkim wytrzymałe oraz trwałe rozwiązania. Wszystko po to by móc ich używać jak najdłużej. Ta zasada dotyczy również wszelkich akcesoriów, które są w łazience. Bierzesz relaksującą kąpiel, albo kojący prysznic, wychodzisz z wanny i... Twoja stopa trafia na zimną, nieprzyjemną podłogę... Dlaczego by nie przedłużyć tej drobnej przyjemności i pierwszy krok postawić na miękkim i ciepłym dywanie łazienkowym? Kolejnym aspektem przemawiającym za umieszczeniem dywanu w łazience jest bezpieczeństwo domowników. Mokre lub wilgotne kafelki mogą stanowić format zagrożenia forsownym upadkiem... Stąd warto wybrać odpowiedni dywan, który zabezpieczy przed poślizgnięciem.

Dywaniki łazienkowe – dlaczego warto na nie postawić?

Obok funkcji praktycznych, komplety dywaników łazienkowych stanowią doskonały dodatek aranżacyjny. Wprowadzają poczucie przytulności, ciepła i przyjemnych skojarzeń związanych z relaksem, nie wspominając  o komforcie. Należy pamiętać, że łazienka to wyjątkowe pomieszczenie, w którym powinniśmy zastosować estetyczne ale także funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania. Aby dywan nadawał się do łazienki, musi być przede wszystkim wykonany z odpowiedniego materiału. Odporny na wodę oraz podwyższony poziom wilgoci to tylko niektóre z niezbędnych cech jakie powinien posiadać. Aby zapewnić nam tak ważne bezpieczeństwo i komfort użytkowania, dobrze byłoby, gdyby chodniczki do łazienki wyposażone były w powłokę antypoślizgową, zapobiegającą przesuwaniu po podłożu oraz podwijaniu. Dodatkowym atutem jest możliwość prania w pralce, która oszczędza nasz czas i jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Dywaniki łazienkowe najczęściej wykonywane są z materiałów taki jak polipropylen, poliester, bawełna, akryl lub pianka memory. Zapewniają one wchłanianie płynów i szybkie schnięcie.

Komplety czy pojedyncze dywaniki łazienkowe? To wszystko znajdziesz w naszym sklepie!

Mamy szeroki wybór dywanów łazienkowych. Dysponujemy różnymi modelami w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych i rozmiarowych. Wszystkie oferowane przez nas dywany do łazienki to produkty wytworzone z najwyższej jakości materiałów, cechujące się wyjątkową solidnością. Jeśli zależy Ci na duecie doskonałym, postaw na komplet łazienkowy z kolekcji Monti. Jeśli jednak wolisz pojedyncze modele, zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, w której na pewno znajdziesz ten wyjątkowy dodatek do łazienki.