Dywany pluszowe

na stronę
Pokazuje 1 - 31 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 43 elementów


Wyobraź sobie, że po stresującym dniu wracasz do przytulnego mieszkania, którego głównym elementem aranżacji salonu lub sypialni jest cudownie miękki i puszysty dywan w typie shaggy, którego włosie daje niesamowity komfort podczas chodzenia. Natychmiastowy relaks, odpoczynek i wrażenie jedwabistej miękkości pod stopami gwarantują niezwykle popularne dywany pluszowe. Ich gęste runo doskonale izoluje od chłodnej podłogi i daje wrażenie trójwymiarowości i głębi koloru.

Za co kochamy dywany pluszowe?

Dywany typu shaggy są prawdziwymi ulubieńcami wielu właścicieli mieszkań i domów. Bezdyskusyjnymi walorami są miękkość i puszystość za sprawą grubego i gęstego włosia. Sprawia ono, że chodzenie po tego typu dywanie relaksuje i daje wyjątkowe odczucia naszym stopom. Ze względu na swoją wspaniałą mięsistą strukturę, są szczególnie uwielbiane przez dzieci. Dzięki temu, że tak zwane włochacze są gęsto utkane, zapewniają nam doskonałą i skuteczną izolację przed chłodem. Pluszowe dywany z naszej kolekcji Alpaca są także niesamowicie bezpieczne, ponieważ ich spód został wyposażony w antypoślizgową powłokę i uwaga… nadają się do prania w pralce! Te cechy zapobiegną przemieszczaniu się produktu po śliskiej powierzchni i pozwalają na swobodne używanie w pomieszczeniach narażonych na zabrudzenia dzięki łatwemu czyszczeniu. Lekkość, elastyczność oraz odporność na odbarwienia i odkształcenia to kolejne charakterystyczne cechy, dzięki którym dywany te są bardzo lubiane i popularne wśród konsumentów.

Dywany pluszowe w ofercie Home Carpets

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę rozmiarów oraz kolorów, które ułatwią Ci dopasowanie do konkretnego pomieszczenia. Dywany pluszowe zachwycą Cię swoją elegancją - sprawdzają się jako dywany do salonu, gabinetu, pokoju młodzieżowego lub jako dywany do sypialni i pokoju dziecięcego. Uniwersalne, pastelowe kolory modelów Kolorado odnajdą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych urządzonych klasycznie. Wysoka jakość wszystkich produktów, zapewnia trwałość na wiele lat.