Łazienka-styl i wygoda. Dywaniki łazienkowe

Łazienka-styl i wygoda. Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe są praktycznym i ładnym dodatkiem w każdej łazience. Mogą stanowić dopełniający element stylu. Choć wybór kompletów łazienkowych często jest przypadkowy, warto poświęcić chwilę i wybrać taki kolor, wzór czy kształt, który doda lub podkreśli oryginalność wnętrza. Łazienka przecież kojarzy się z relaksem i spokojnym spędzaniem czasu po napiętym dniu.

Dinozaury, motyw jurajski w pokoju dziecka

Dinozaury, motyw jurajski w pokoju dziecka

Dinozaury są ciekawym i wdzięcznym tematem, wciąż obecnym w świecie dziecka. Kto ma w domu kilkuletniego fana dinozaurów, ten wie o czym mowa. Być może ta sytuacja związana jest z lubianą przez dzieci kreskówką „Świnka Peppa”. Bajka opowiada o rodzinie i przyjaciołach 4-letniej tytułowej świnki i jej brata George, któremu na co dzień towarzyszy – Pan Dinozaur i to może być inspiracją dla maluchów.

Bezpieczne zakupy online

Bezpieczne zakupy online

Obecnie Internet daje nam możliwość dokonania zakupów bez wychodzenia z domu. W naszym sklepie internetowym Homecarpets staramy się, aby każdy klient czuł się bezpiecznie oraz aby wszelkie transakcje odbywały się w należyty sposób.

Moda 2020 – trendy w dywanach. Geometria

Moda 2020 – trendy w dywanach. Geometria

Jaki kierunek w trendach dywanowych wyznacza rok 2020? Jasnym i widocznym w tym sezonie trendem są modele geometryczne. Zaprojektowane w sposób, który sprawia wrażenie trójwymiarowości. Często dywany inspirowane są grami geometrycznymi, komputerowymi, które teraz zyskują artystyczny wyraz współczesnych grafik.

7 faktów o dywanach z sercem z homecarpets.pl

7 faktów o dywanach z sercem z homecarpets.pl

Pomieszczenia w domu są małe i duże lub masz w planach zagospodarować mniejszą część podłogi lub odwrotnie – chcesz pokryć całą powierzchnię dywanem, czy wykładziną. Dlatego znajdziesz u nas zróżnicowane rozmiary dywanów, chodników dywanowych, czy wykładzin. Jeśli nie możesz sam dobrać odpowiedniego produktu – nasi doradcy pomogą w wyborze, żeby optymalnie wykorzystać przestrzeń w domu, ku twojemu zadowoleniu.

Cudowne Odkupienie

Cudowne Odkupienie

W Konstantynopolu była para, która od zawsze odczuwała niezwykły sentyment do Świętego Mikołaja. Każdego roku obchodzili to święto ze specjalną oprawą; ze specjalnym jedzeniem, winem, poświęconym chlebem i świecami. Ze względu na sędziwy wiek nie mogli już pracować, w związku z tym byli bardzo biedni. Mężczyzna zapytał żonę, jak zdobyć pieniądze na zakup tego, co potrzebne. Wzięła stary dywan, mówiąc: „Oto nasza ostatnia własność. Sprzedaj go, a następnie kup wszystko, czego potrzebujemy, aby...

Andrzejki- słowiańskie wróżby

Andrzejki- słowiańskie wróżby

Słowianie wierzyli w wielu bogów, proroków, demony i klątwy. Uważali, że to właśnie te czynniki wpływają na ich życie. Wiedzieli, że pewne aspekty życia są zapisane z góry, wszystko ma swój cel i przeznaczenie a ich dolę przędą demony i bóstwa. Wierzono, że każdy ma swoją gwiazdę, która gaśnie wraz ze śmiercią danej osoby.

Pokazuje 1 - 10 z 58 elementów