Sznurkowe dywany sizal w stylu Boho

Sznurkowe dywany sizal w stylu Boho

Niekonwencjonalny, swobodny, kreatywny, lekki i beztroski taki właśnie jest styl boho. Styl, który wprowadza wakacyjny klimat, relaks, luz i letnią zwiewność. Inspiracją są ludzie, którzy zdecydowali się żyć niekonwencjonalnie, nieustanni podróżnicy, muzycy, pisarze, artyści. Ludzie niezwykle kreatywni.

Jaki dywan do wnętrza industrialnego?

Jaki dywan do wnętrza industrialnego?

Mieszkania w stylu industrialnym cieszą się dużą popularnością już od ponad dekady. Na takie wnętrza decydują się szczególnie miłośnicy dużych przestrzeni, wielkich okien i surowych wykończeń. Podpowiadamy, jakie dywany wyglądają najlepiej w połączeniu z industrialnym otoczeniem.

Jaki dywan, gdy w domu jest pies?

Jaki dywan, gdy w domu jest pies?

Jesteś właścicielem psa i zastanawiasz się, czy dywan w salonie lub sypialni to dobry pomysł? Bez obaw, na szczęście można to pogodzić! Wystarczy tylko mądrze zaplanować zakup dywanu. Jaki dywan, gdy w domu jest pies – podpowiadamy, jak podjąć dobrą decyzję zakupową.

Jak wybrać dywan do łazienki?

Jak wybrać dywan do łazienki?

Dywaniki łazienkowe są najczęściej główną ozdobą wystroju łazienki. Nie tylko ocieplają wnętrze, lecz także zapewniają komfort użytkowania, dlatego tak chętnie znajdują nabywców – ze względu na swoją uniwersalność. Jeżeli dopiero zastanawiasz się, jaki dywanik łazienkowy wybrać, jesteś w dobrym miejscu! Zapoznaj się z naszym poradnikiem i wybierz najlepsze rozwiązanie.

Z czym łączyć pastelowe dywany?

Z czym łączyć pastelowe dywany?

Pastelowe kolory podbiły nasze serca już rok temu i wciąż królują na wystawach sklepowych. Lubimy zakładać jasne, stonowane ubrania, a także wchodzić do wnętrz zaprojektowanych w takim klimacie kolorystycznym. Odcienie pastelowe pozytywnie wpływają na samopoczucie i tworzą harmonijny oraz przytulny klimat. Zastanawiasz się, jak łączyć dywany, meble i kolory ścian w pastelowych odcieniach? Ten artykuł jest dla Ciebie!

Dywany na balkon – przygotuj się na wiosnę!

Dywany na balkon – przygotuj się na wiosnę!

Marzec to najlepszy czas na umycie okien po zimowych zaciekach, odświeżenie swojej garderoby, a także wyczyszczenie swojego balkonu z kurzu i zabrudzeń. To także odpowiedni moment na totalną metamorfozę miejsca, w którym tak dobrze wypić poranną kawę! Poznaj nasze dywany na balkon, które umilą Ci słoneczne poranki i zapewnią ciepło pod stopami.

Pokazuje 1 - 10 z 123 elementów