Wykładziny dywanowe

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Najlepsze na rynku wykładziny dywanowe charakteryzują się dobrymi właściwościami izolacyjnymi i wygłuszającymi, są także miłe dla stóp. 

Wykładziny dywanowe z kolekcji BARDI, FARO, MOZAIK oraz ESSEN to typowe wykładziny pętelkowe przeznaczone dla budynków oraz pomieszczeń użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu: hoteli, biur, sali konferencyjnych, korytarzy czy stref wejściowych. Posiadają właściwości izolacyjne, idealne do ogrzewania podłogowego.

Wykładziny z kolekcji Porto charakteryzują się żywą kolorystyką oraz certyfikacją spełniającą wymogi higieniczne i zgodnością z wytycznymi co do braku zawartości substancji szkodliwych dla zdrowia, dlatego można go zakupić również do szkół czy przedszkoliProdukt jest antyalergiczny - doskonała propozycja dla alergików lub do pokoju dziecięcego.

Wykładziny z kolekcji Alpaca cechują się miękkim, sprężystym i gęstym włóknem, które wprowadzi do pomieszczenia ciepło oraz przytulną atmosferę. Posiadają puszyste, 2 cm włosie. Antypoślizgowy spód oraz możliwość przemoczenia – to główne zalety tej wykładziny. Miękkie, gęste oraz długie runo dostarczy Ci niesamowitych doznań. Produkt  z serii Alpaca pozwoli odpocząć i zrelaksować się, dzięki stonowanej kolorystyce. Wysoka jakość materiałów, które zostały użyte do produkcji tych wykładzin gwarantuje odporność na odbarwienia, odkształcenia oraz intensywne użytkowanie – przyszły nabywca będzie mógł się cieszyć ze swojego zakupy przez długie lata.