Dywany okrągłe

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Niezależnie od kształtu, dywany to wciąż pożądany dodatek do wnętrz, którym chcemy nadać przytulnego charakteru. Choć w wystrojach wciąż królują prostokątne kształty, nie da się ukryć, że okrągłe modele zyskują na popularności i całkiem nieźle radzą sobie na rynku dywanowym. Coraz częściej nowoczesne aranżacje zwieńczają okrągłe dywany, które umieszczamy w sypialniach, salonach a nawet jadalniach. Ich świetna reputacja nie powinna zaskakiwać – okrągły dywan pozbawiony jest kanciastych krawędzi, dzięki czemu jest wyjątkowo symetryczny i kojarzy się z doskonałością.

Okrągłe dywany we wnętrzach

Choć kształt dywanu nie jest znaczącą kwestią podczas dopasowywania go do stylu w jakim mamy urządzone mieszkanie, dużo większe znaczenie będzie miało to, z jakiego materiału został wykonany. Polipropylenowe materiały doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, w których zależy nam na praktycznych i estetycznych dodatkach. Dlaczego? Dlatego, że takie tkaniny są odporne na zabrudzenia, odbarwienia i odkształcenia, więc będę służyć nam przez długi czas. Warto także zwrócić uwagę na desenie – są dywany, które odnajdą się zarówno we wnętrzach urządzonych tradycyjnie jak i w tych, które bardziej wychodzą poza schematy aranżacyjne. Oferujemy produkty jednolite, w modnych żywych kolorach a także te z kolekcji Viza, których niebanalne wzornictwo i uniwersalne odcienie szarości będą przykuwać wzrok wszystkich odwiedzających.

Wszystkie dodatki, którymi dopełniamy aranżację wnętrza powinny być spójne, aby tworzyły harmonijną całość. Dlatego też dobrym przykładem byłoby zestawienie wspomnianego dywanu z okrągłym stolikiem kawowym lub z masywnymi flakonami z kwiatami. Wszelkie koliste dodatki mile widziane. Tak przemyślana koncepcja na pewno zrobi ogromne wrażenie na domownikach i gościach.

Okrągłe dywany nie tylko dla odważnych – oferta Home Carpets

Okrągłe dywany są odważnym elementem aranżacji wnętrza. Mogą stać się całkowicie dominującym akcentem w pomieszczeniu. Przemyślane połączenia dadzą nam przyjemny efekt dla oczu. Dla zdecydowanych, pewnych siebie osób, wybór takiego modelu będzie rzeczą oczywistą. Tych mniej zdecydowanych zachęcamy do zapoznania się nie tylko z ofertą, ale także z przyjemną symboliką, która kojarzy się z intymnością i kształtem, który naturalnie występuje w środowisku. Może warto wyjść poza schematy i postawić na modny dywan okrągły, który być może, całkowicie odmieni Twoje mieszkanie?