Informacja

Nowe produkty

Wycieraczki

Wycieraczka pod drzwiami jest wizytówką każdego domu, to właśnie na nią napotykamy się od razu, przychodząc z zewnątrz i wchodząc do różnych pomieszczeń. Widząc przed drzwiami starą, zużytą, mało estetyczną wycieraczkę, nasuwa nam się negatywna impresja o tym co zastaniemy w środku… Obraz pierwszego wrażenia odgrywa szczególną rolę w relacjach i...

Wycieraczka pod drzwiami jest wizytówką każdego domu, to właśnie na nią napotykamy się od razu, przychodząc z zewnątrz i wchodząc do różnych pomieszczeń. Widząc przed drzwiami starą, zużytą, mało estetyczną wycieraczkę, nasuwa nam się negatywna impresja o tym co zastaniemy w środku… Obraz pierwszego wrażenia odgrywa szczególną rolę w relacjach i procesie opiniotwórczym. 

Wycieraczka jest produktem powszechnym i dość łatwo dostępnym. Należy jednak pamiętać, że na funkcjonalność przedmiotu ma wpływ przede wszystkim jakość i praktyczna użyteczność. Artykuł ten jest narażony na ekstremalne czynniki zewnętrzne - woda, błoto, piach czy aspekty wynikające z codziennego użytkowania takie, jak obciążenia, formaty szorowania i pocierania.

W związku z powyższym, przy wyborze odpowiedniej wycieraczki przede wszystkim należy kierować się jakością. Najważniejszą kwestią jest trwałość materiału z jakiego produkt został wykonany, ponieważ on decyduje o dłuższej żywotności i odporności na zniszczenia, które są spowodowane naturalną eskploatacją. Dobrze wykonana, solidna wycieraczka, aby spełniać swoją funkcję ma być dobrze przyczepna do podłoża, ponieważ inczaej utrudni dokładne wytarcie obuwia. Z tego względu należy zwrócić uwagę na antypoślizgowy spód, dzięki któremu unikniemy tego typu sytuacji.

Poza tym, że wycieraczka ma być wytrzymała musi przede wszystkim dobrze wyglądać, ponieważ „reprezentuje” nasz dom czy miejsce pracy. 

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji