Dywany na balkon, taras

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Taras i balkon to miejsca, które zagospodarowane w odpowiedni sposób posłużą nam jako miejsca do relaksu i spędzania wolnego czasu. W celu zapewnienia komfortu poruszania się i przebywania w tych miejscach należy zadbać o umieszczenie na ich powierzchni dywanu, który to zapewni. Najlepszym rozwiązaniem będzie dywan wytrzymały, odporny na działanie promieni słonecznych oraz warunków atmosferycznych. Wszystkie te normy spełniają dywany sznurkowe, cechujące się nadzwyczajną solidnością i uniwersalnością.

Sznurkowe dywany na balkony i tarasy

Sznurkowe, czyli właściwie jakie? Jest to typ dywanu, którego nazywamy tkanym na płasko. Nie posiada on runa, dzięki czemu jest niezwykle odporny na zabrudzenia.

Dywany sznurkowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, zdystansowanych do potrzeby ciągłego czyszczenia elementów wystroju swoich wnętrz. Pielęgnacja opisywanych dywanów jest szybka i mało uciążliwa. Odpowiednia struktura dywanów sznurkowych sprawia, że skazy i defekty usuwa się z łatwością. Te produkty polecamy przede wszystkim właścicielom zwierzaków, ponieważ ich sierść pozostająca na powierzchni dywanu, jest szybko pochłaniania odkurzaczem. Są także doskonałym dodatkiem dla osób borykających się z alergiami. Choć nie są tak puszyste i miękkie w dotyku jak dywany typu shaggy, nadrabiają bogatym wzornictwem, szeroką gamą kolorystyczną i funkcjonalnością.

Owalne dywany ze sznurka w naszym sklepie

Wszystkie nasze produkty wykonywane są w zgodzie z aktualnymi trendami. Wyjątkowa kolekcja Master zaskoczy Państwa kolorystyką i wzorami. Dwustronne dywany sznurkowe doskonale sprawdzą się we wnętrzach mieszkań a także na tarasach i balkonach. Będą świetnie współgrać z ogrodowymi meblami jak i z każdym stylem i wykończeniem domu. Wszystkie ich atuty, takie jak między innymi antyelektrostatyczność czy brak możliwości mechacenia się sprawiają, że przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.