Chodniki na schody

na stronę
Pokazuje 1 - 31 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 58 elementów

Osoby, które posiadają w swoich domach czy mieszkaniach schody – a szczególnie te drewniane – doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest wygłuszenie i zapewnienie komfortu użytkowania poprzez wykorzystanie chodników. To także ostateczne wykończenie, które sprawia, że wnętrza nabierają niepowtarzalnego charakteru. Wówczas dom staje się Twoją oazą, w której Ty, domownicy i Twoi goście czują się wyjątkowo dobrze. Nowoczesne aranżacje schodów mogą pozostać surowe i wyglądać rewelacyjnie w minimalistycznie urządzonych mieszkaniach. Mogą także zostać udekorowane praktycznymi chodniczkami na metry, które będą pełnić funkcje estetyczne a także praktyczne – będą doskonale wyciszać odgłosy stąpania, będą przyjemne dla bosych stóp, a w razie upadku zamortyzują i zabezpieczą przed urazami.

Nieoceniona rola chodników dywanowych na schody

Jak już wiemy, chodniki schodowe nadają charakteru wnętrzom i sprawiają, że atmosfera staje się jeszcze bardziej przytulna. Jednak modne i estetyczne chodniczki schodowe pełnią także ważną funkcję ochronną. Posadzki zabezpieczone chodnikami lub dywanami są znacznie cieplejsze a silnie eksploatowane schody narażone na wycieranie i zabrudzenia łatwo będzie zabezpieczyć tkaniną. Wykonane z najwyższej jakości materiałów z powodzeniem mogą być wykorzystane także w pomieszczeniach przejściowych, takich jak przedpokój, korytarz lub klatka schodowa, bez obaw o trwałość i wytrzymałość. Chodnik na schody jest praktycznym dodatkiem i niedrogim sposobem na wykończenie mieszkania. Możliwość sprzedaży na metry to dodatkowy atut, ponieważ wysokości schodów bywają różne. Oferujemy Państwu możliwość dopasowania chodniczków na całe schody, tak aby można je było przykleić do stopni i podstopnic, zabezpieczając metalowymi profilami, lub możliwość pocięcia na kawałki pod wymiar każdego stopnia z osobna. Montaż gotowych chodników dywanowych można wykonać samodzielnie przy użyciu odpowiednich klejów. Praktyczne zastosowania idą w parze z rolą dekoracyjną. Dostępność wielu kolorów oraz wzorów ożywi monotonne ściany i stopnie.

Chodniczki na schody pod wymiar – oferta Home Carpets

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego rozwiązania, które ożywi pomieszczenie, a dodatkowo będzie wyjątkowo praktyczną ozdobą na schodach – zajrzyj do naszej kategorii specjalnie przygotowanej pod oczekiwania Klientów. Możliwość przycięcia pod konkretny wymiar, dostępność wielu wzorów i kolorów a także doskonałych materiałów, dzięki którym będziesz cieszył się produktem przez wiele lat sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Stwórz niepowtarzalny klimat i wybierz idealny model do swojego mieszkania.