Chodniki łazienkowe

na stronę
Pokazuje 1 - 31 z 129 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 129 elementów

Wyobraź sobie wyjątkowy wieczór, który poświęcasz na domowe spa we własnej łazience. Przygaszone światło, gorąca woda z aromatycznymi olejkami, w tle subtelna muzyka. Zagwarantowany relaks, który może zostać zaburzony… poprzez chłodną podłogę, na którą staniemy po wyjściu z wanny. Z tego względu, urządzając klimatyczną łazienkę warto postawić na chodniczki łazienkowe, które oprócz funkcji praktycznych pełnić będą również funkcje estetyczne.

Jak wybrać odpowiedni chodniczek łazienkowy?

Łazienka to wyjątkowe i wymagające wnętrze dla wszelkich ozdób. Przede wszystkim muszą być one odporne na wilgoć, której w łazience nie brakuje. Bezpieczeństwo to kolejna cecha, jaką nasze łazienkowe dodatki muszą spełniać, abyśmy mogli komfortowo spędzać czas w tym pomieszczeniu. Dlatego podczas wyboru chodniczków do łazienki warto zastanowić się nad materiałem z jakiego zostały wykonane a także nad dodatkowymi atutami, takimi jak możliwość prania w pralce czy antypoślizgowe powłoki. Na szczęście współczesny rynek ma nam wiele do zaoferowania. Dostępne są świetne komplety łazienkowe, ale także pojedyncze modele, które wprowadzą wyjątkową atmosferę we wnętrzu. Szczególnymi strefami w łazience, które potrzebują ochrony są zazwyczaj miejsca przy wannie, prysznicu i umywalce, ponieważ to właśnie tam podłoga spotyka się z rozchlapaną wodą najczęściej. Są to strategiczne miejsca także dlatego, że występuje w nich największe ryzyko poślizgnięcia się, gdy kończymy naszą kąpiel. Warto zainwestować w ten gustowny dodatek, który będzie cieszył oko i dodatkowo wprowadzał większy komfort korzystania z łazienki.

Modne dywany do łazienki w naszym sklepie

Oferta chodniczków do łazienki w naszym sklepie internetowym jest niezwykle bogata. Począwszy od różnorodnych wzorów, kolorów, przez rozmiary aż po funkcjonalne atuty dywaników łazienkowych z pewnością spotka się z aprobatą najbardziej wymagających Klientów. Chodniczki łazienkowe najczęściej wykonywane są z polipropylenu lub poliestru, których doskonałe funkcje praktyczne pozwalają na pranie w pralce. Stanowią komfortowy dodatek, który za sprawą antypoślizgowego spodu zapewnia bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko przesuwania się po podłodze. Wszystkie dostępne modele cechują się wysoką odpornością na odbarwienia i odkształcenia. Doskonale sprawdzają się w roli izolatora od zimnej podłogi. Dostępność w kompletach, z wycięciami pod toaletę, a także pojedynczych modeli sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.