Katalog

Włączone filtry:
  Antypoślizgowy spód
  Możliwość prania w pralce 30°C
  Certyfikat OEKO-TEX
  Kolor

  Informacja

  Dywan szaro niebieski

  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

  Dywan szaro – niebieski to dwa w jednym, ponieważ łączy w sobie wyciszenie płynące z koloru szarego oraz świeżość i czystość przypisane do koloru niebieskiego. Zdecydowany atut stanowi tutaj szeroka gama odcieni. Zaczynając od bladości, przechodząc do średniego, a kończąc na mocnym nasyceniu, zyskujemy pewność, że każdy dobierze coś dla siebie.

  Dywany szaro niebieskie do Twojego wnętrza

  Dywan szaro – niebieski znajdzie zastosowanie w stylu klasycznym, gdzie komponuje się wysokiej jakości materiały oraz eleganckie detale, które posłużą na długie lata. Szarość dopełni stonowane kolory pokrywające ściany i meble, a odcień niebieskiego wprowadzi nieprzytłaczający element świeżości.

  Styl industrialny, który charakteryzują surowe materiały, tj. beton, metal, zestawia się z dużymi oknami, jasnymi meblami i ścianami. Aby pomieszczenie nie pozostało nudne należy zastosować bodziec pobudzający. Najefektywniejszy w tym przypadku będzie dywan szaro – niebieski, ponieważ szarość wtopi się w wybrane elementy, a wyrazistszy odcień niebieskiego je ożywi. Otrzymamy zatem yin i yang pomieszczenia.

  Na dywan szaro – niebieski zwrócić uwagę powinni także zwolennicy stylu skandynawskiego. Meble są tutaj jasne, formy proste oraz miękkie tkaniny. Dywan szaro – niebieski nie zburzy tej spokojnej kompozycji, a jedynie podkreśli jej charakter oraz stanie się przyjemnym elementem przykuwającym uwagę.

  Dywan szaro – niebieski sprawdzi się również w pomieszczeniach, gdzie nie zdecydowano się na konkretny styl. W takim przypadku, w zależności od indywidualnych preferencji, możesz bardziej uwydatnić kolor szary, niebieski bądź zachować równe proporcje. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!