Dywan czarny

na stronę
Pokazuje 1 - 31 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 56 elementów
Dywan czarny może budzić wiele kontrowersji, jednak z pewnością zadowoli nie tylko miłośników klasyki, a także tych, którzy w aranżacji szukają niestandardowych rozwiązań. Idealnie odnajdzie się zwłaszcza we wnętrzach bogatych, urządzonych w stylu nowoczesnym,  glamour, nowojorskim. Dywan czarny wpłynie pozytywnie na charakter pomieszczenia oraz podbije widoczność dodatków, np. wazonu, tworząc kontrastowe tło.

Wybierając dywan w kolorze czarnym otrzymujemy także pełen wachlarz możliwości zestawień z innymi barwami. Jeśli potrzebujemy połączenia stonowanego, czarny dywan wystarczy zestawić z bielą, delikatnym pastelowym różem. Z kolei wybór czerwieni lub złota sprawi, że czarny dywan podkreśli ponadczasowość oraz swobodę wnętrza
.

Dywan czarny
to nie tylko jednolita barwa, a możliwość wzbogacenia o różnego rodzaju ozdoby geometryczne, kwiatowe bądź motywy zwierzęce. Stanowi także odpowiedni wybór dla borykających się z przytłaczającym odczuciem zbyt dużego pomieszczenia. Skutecznie zmniejszy optycznie pomieszczenie oraz lekko je przyciemni, zwiększając przytulność. Nie oznacza to jednak, że zwolennicy dywanu czarnego posiadający do dyspozycji mniejsze pomieszczenia muszą z niego rezygnować. Wystarczy zdecydować się na mniejszy rozmiar dywanu i cieszyć z modnej ozdoby.

Czarny dywan
może wydawać się niepraktyczny, jednak cechuje się znaczną funkcjonalnością. Przypadkowe zabrudzenia nie rzucają się w oczy, proces ich usuwania także nie jest widoczny, więc będzie doskonałym wyborem jako dywan do salonu, w którym na co dzień odbywa się dużo ruchu.