Dywan różowy

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Róż najczęściej kojarzony jest z kobiecością i delikatnością. Można nawet powiedzieć, że przypisywany jest małym dziewczynkom, ich pokojom i dodatkom. Jednak wszystko zależy od jego odcienia. Ciekawostką jest to, że dawniej nosili go głównie mężczyźni, ponieważ uznawano go za bledszą wersję koloru dla ludzi majętnych, czyli czerwonego. Był wtedy kojarzony z władzą i luksusem, ale mimo wielowiekowej tradycji różowych, męskich strojów aktualnie barwie tej przypisano dziewczęce atrybuty.

Różowe dywany w aranżacji wnętrz

Kolor różowy budzi w nas pozytywne i wesołe odczucia – to kolor optymistów. Jeśli więc twoim celem jest wprowadzenie do wnętrza przytulności, warto postawić na różowy dywan. Te jednolite, modne dywany różowe, które swoją miękkością aż zachęcają do relaksu, świetnie nadadzą się do sypialni. Polubią się w niej z jasnym tłem, białymi czy szarymi dodatkami, które wprowadzą nam harmonię. Dywany we wzory, łączące ze sobą różne odcienie różu z innymi kolorami lub motywami kwiatowymi będą stanowić stylowy dodatek do salonu lub kuchni. Nie zapomnijmy o nowoczesnych, miękkich dywanach różowych wprost stworzonych do pokoju dziecięcego. Niezależnie od pomieszczenia różowy dywan może być eleganckim dodatkiem, który w połączeniu z umiejętnie dobranymi elementami dekoracyjnymi sprawi, że wnętrze stanie się niezwykle komfortowe i przyjazne.

Poznaj naszą ofertę różowych dywanów

W czasach, w których żyjemy, łatwo jest znaleźć wiele elementów dekoracyjnych w odcieniach różu – zasłony, poduszki czy inne ozdoby. Jednak znalezienie różowego dywanu, który będzie elegancki, ale także stylowy może nie być już takie łatwe. Pragnąc ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy ofertę różowych dywanów, które wyróżniają się swoją nowoczesnością i funkcjonalnym zastosowaniem.

Jednolite, stanowiące mocny akcent kolorystyczny, we wzory i te bardziej klasyczne, ale także miękkie niczym jedwab pluszowe dywany shaggy dostępne są w naszym sklepie Home Carpets.