Dywan ciemna zieleń

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Zieleń to kolor powszechnie znany, kojarzony z naturą, którą, na co dzień się otaczamy. Jesteśmy oswojeni z jej odcieniami i większość z nas lubi przebywać w jej towarzystwie. Ciemna zieleń jest niesamowicie nastrojowa i spokojna zarazem – we wnętrzach działa podobnie jak granat. Oznacza to, że kojarzy się z klasą, elegancją, utożsamiana jest z rozwojem, ambicją i wiarygodnością. Ma w sobie coś tradycyjnego i uniwersalnego a przy tym jest niezwykle wszechstronna, dlatego świetnie sprawdza się w aranżacji wnętrz. Ciemno zielone dywany mają w sobie wyjątkową głębię i moc przyciągania, zatem będą idealnym dodatkiem stawiającym przysłowiową kropkę nad „i”.

Nowoczesność i klasyka – ciemno zielone dywany do wnętrz

Ciemno zielone dywany pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i tych współczesnych w stylu industrialnym czy glamour. Prezentują się niezwykle szykownie i elegancko, lecz bez przesadnego przepychu. Kolor jest dość głęboki i tajemniczy, dlatego najlepiej stosować go we wnętrzach przestronnych, dobrze oświetlonych, którym nada przytulności i powagi. Warto zauważyć, że choć ciemna zieleń wydaje się bardzo przytulna, to jednak jest barwą chłodną, a to przekłada się na wrażenie spokoju, jakie wnosi do wnętrz. Świetnym pomysłem będzie, zatem dopełnienie aranżacji sypialni właśnie ciemno zielonym dywanem, który pozwoli nam się zrelaksować i wprowadzić harmonię. Jeśli jednak marzy Ci się salon w stylu skandynawskim, ciemno zielony dywan będzie pięknym przełamaniem stonowanego i dość jednolitego pomieszczenia.

Choć może wydawać się, że ciemna zieleń we wnętrzach jest zbyt ciemna, a może i czasem mroczna to użycie jej jako wspaniałego dodatku jakim jest modny dywan i zestawienie go z jasnymi świetlistymi barwami nada pomieszczeniu niezwykłego szyku. Kolor ten najlepiej prezentuje się z bielą, ale świetnie będzie też pasował w połączeniu ze złotym, który podbije odcień zieleni, jednak w bardziej stonowany sposób niż biel. Szarości, słomkowe odcienie żółtego, brązy i pudrowe róże, to nieoczywiste i nowoczesne duety, z którymi będzie wyglądać zaskakująco dobrze.

Ciemno zielone dywany Home Carpets

Nasz oferta ciemno zielonych dywanów to nowoczesność i klasyka, która niejednokrotnie się ze sobą przeplata. Wybierając dywan do mieszkania pamiętajmy, że oprócz jego funkcjonalności, która zapewnia nam komfort użytkowania, ważna jest także estetyka. Wychodzimy, zatem naprzeciw oczekiwaniom i zachęcamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami, które zaskakują praktycznym zastosowaniem, modnymi wzorami i wysokogatunkowymi materiałami.