Chodniki dywanowe

na stronę
Pokazuje 1 - 31 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 66 elementów

Aranżacje wnętrz ograniczone są jedynie przez naszą wyobraźnię. Ważne jest, abyśmy pamiętali nie tylko o funkcjach dekoracyjnych, a także praktycznych. Chodnik nadaje przestrzeni charakter i czyni ją bardziej przytulną. Dodatkowo chodnik umieszczony na przykład w przedpokoju chroni nasze mieszkanie przed transportem piasku i innych zanieczyszczeń do środka. W naszej ofercie prezentujemy chodniki na metry, które mogą okazać się praktycznym rozwiązaniem w różnego rodzaju wnętrzach.

Jaki chodnik dywanowy wybrać?

Wybór tego typu tekstyliów do mieszkania zawsze powinien być dobrze przemyślany. Chodniki dywanowe najczęściej wykorzystywane są przy aranżacjach pomieszczeń przejściowych, takich jak przedpokój, korytarz, kuchnia czy schody. Dlatego warto, abyśmy zwrócili uwagę nie tylko na dekoracyjny aspekt dywanu, ale także na jego funkcjonalną stronę. Powinien być dobrany odpowiednio do stylu, w jakim dane wnętrze zostało urządzone, aby nie zaburzyć harmonii i nie wprowadzać niechcianego chaosu. W naszym sklepie z powodzeniem znajdziesz modele pasujące tradycyjnym, jak i nowoczesnym pomieszczeniom. Chodnik dywanowy może stać się główną bogatą ozdobą, dzięki ciekawemu wzornictwu lub być delikatnym jednolitym punktem kolorystycznym. Zazwyczaj decydujemy się na urządzenie przedpokoju w stonowanych barwach, w którym chodnik może stanowić ciekawy, nadający charakteru punkt. Natomiast na przykład w elegancko urządzonej kuchni możemy z powodzeniem wykorzystać gładki chodnik, który nie przepełni wnętrza. Oprócz ważnego aspektu dekoracyjnego ważną rolę odgrywa także rozmiar. Powinien być dokładnie dobrany do pomieszczenia poprzednio wymierzonego. Zły rozmiar może zakłócić proporcje i odpowiednio wydłużyć lub skrócić pomieszczenie. Nie zaleca się także, aby chodnik dywanowy zakrywał całą powierzchnię, dlatego przed zakupem zastanówmy się nad jego szerokością i długością.

Zalety chodników dywanowych

  •          Zabezpieczenie przed roznoszeniem zanieczyszczeń
  •          Zwiększenie przytulności wnętrza
  •          Ochrona podłogi przed zniszczeniem
  •          Ciepłe podłoże dla stóp
  •          Zmniejszone ryzyko poślizgnięcia się
  •          Wygłuszenie podłogi
  •          Amortyzacja przy upadku

Nowoczesne i klasyczne chodniki dywanowe

Asortyment naszego sklepu zawiera szeroką gamę kolorów i wzorów, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych chodników dywanowych, tak aby każdy z Państwa mógł znaleźć produkt odpowiadający gustom i wymaganiom. Nasze kolekcje wyróżniają się eksplozją barw i nietuzinkowym wzornictwem, ale także funkcjonalnością tak ważną w dzisiejszych czasach. Podczas wyboru dywanu powinniśmy kierować się typem włókien z jakich został wykonany. Proponujemy artykuły wykonane z polipropylenu, które charakteryzują się twardością, odpornością na plamy, wilgoć i procesy ścierania. Mają również właściwości antystatyczne i zostaną z pewnością docenione przez alergików. Z powodzeniem znajdą Państwo chodnik dopasowany do najbardziej wymagających potrzeb, który będzie stanowił wyjątkową ozdobę pomieszczenia urządzonego zarówno w tradycyjnym stylu jak i współczesnym.

Chodniki dywanowe na metry

Wyjątkową zaletą chodników dywanowych jest to, że można idealnie dobrać je do aranżacji całego wnętrza, ale także do jego długości. Modele dostępne w różnych wariantach, o szerokościach 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 120 cm, a także szersze 150 cm doskonale wpasują się w przestrzeń dużego korytarza oraz mniejszego przedsionka. Dzięki usłudze przycięcia dywanika na metry i bezpłatnemu obszyciu chodnika, każdy klient może zakupić produkt idealnie dopasowany do jego wnętrza.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Home Carpets i wyboru idealnego chodnika dywanowego, który odmieni wnętrze domu.