Chodniki dywanowe

na stronę
Pokazuje 1 - 51 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 51 z 56 elementów

Chodnik nadaje przestrzeni charakter i czyni ją bardziej przytulną. Dodatkowo chodnik umieszczony na przykład w przedpokoju chroni nasze mieszkanie przed transportem piasku i innych zanieczyszczeń do środka. W naszej ofercie prezentujemy chodniki na metry, które mogą okazać się praktycznym rozwiązaniem w różnego rodzaju wnętrzach.

Podczas wyboru dywanu powinniśmy kierować się typem włókien z jakich został wykonany. W kategorii „chodniki na metry” proponujemy artykuły wykonane z polipropylenu (PP). Dywany te charakteryzują się twardością, odpornością na plamy, wilgoć i procesy ścierania. Mają również właściwości antystatyczne i zostaną z pewnością docenione przez alergików.

W naszej ofercie znajdują się chodniki dostosowane do potrzeb, o wybranej długości i szerokości w przedziale od 60 cm do 100 cm. Chodniki na metry sa praktyczne na większych przestrzeniach. Często wyznaczają drogę po której należy się przemieszczać, spotykane są często w miejscach publicznych, chroniąc zabytkowe posadzki czy wskazując drogę turystom. Chodnik na metry będzie wyciszał korytarze i pomieszczenia sprawiając, że unikniemy kontaktu naszych stóp z zimnym podłożem. Dodatkowo różnorodność wzorów i kolorów pozwoli dobrać chodnik tak, aby upiększał wnętrze.