Dywany jednokolorowe

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów

Jakiś czas temu aranżacje wnętrzarskie opierały się na monochromatycznym trendzie, po który sięgali wszyscy ci, którzy zmęczeni byli klasycznymi schematami i szukali nowych rozwiązań na urządzenie mieszkania. W takich wnętrzach doskonale sprawdzają się dywany jednokolorowe. I choć trendy jak szybko stają się popularne tak szybko przygasają, monochromatyczne dywany zostały z nami na dobre, ponieważ to właśnie one dopełniają charakter wnętrza i podkreślają jego nowoczesność.

Jednokolorowe dywany – uniwersalne i modne

Dywany monochromatyczne są bardzo proste, jednak w żadnym razie nie są nudne. W ich prostocie tkwi ogromna siła, która – jeśli tylko zostanie odpowiednio wykorzystana – doskonale wpłynie na wystrój wnętrza. Jednokolorowe dywany będą doskonałym zwieńczeniem nowocześnie urządzonego salonu, któremu nadadzą elegancji i szyku. Często problematyczne przy urządzaniu mniejsze pomieszczenia idealnie sprawdzą się jako wnętrza, w których warto zastosować dywan jednokolorowy. Zapewni on optyczne powiększenie i podkreśli jego charakter tworząc tło dla innych dodatków. Niezwykła uniwersalność i mnogość kolorów pozwala na zastosowanie dywanu w wielu aranżacjach, ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Jednokolorowe dywany w ofercie naszego sklepu

Niesamowite kolekcje sklepu Home Carpets oferują Państwu jednobarwne dywany typu shaggy, które dzięki swojemu dłuższemu włosiu otulą wnętrze przyjemnym charakterem i pomogą stworzyć przytulną atmosferę. Kolekcja Alpaca to nie tylko wspaniała estetyka, ale także funkcjonalność, ponieważ ich właściwości pozwalają na pranie w pralce i dodatkowo wyposażone są w antypoślizgowy spód, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania. Szeroki wybór barw pozwala na dostosowanie dywanu do każdego pomieszczenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.