Jak wybrać odpowiedni dywanik do kuchni- trendy 2023

Jak wybrać odpowiedni dywanik do kuchni- trendy 2023

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, już od dłuższego czasu przestała być miejscem przeznaczonym tylko do przygotowywania posiłków. Stała się przestrzenią, w której chętnie spędzamy czas z rodziną czy znajomymi wymieniając wrażenia, poglądy czy pracując. Jest to też miejsce, w którym zaczynamy nasz dzień przy śniadaniu czy też kubku kawy. Aby uczynić te chwile jeszcze przyjemniejszymi musimy umiejętnie połączyć funkcjonalność i estetykę. Zrozumiałe jest to, że na kuchennych podłogach często brakuje dywanu czy chodnika, choćby ze względu na dużą możliwość zaplamienia. Nie jest to już problemem, nasza firma dysponuje w swoim asortymencie dywanami do kuchni o specjalnych parametrach i cechach, żeby użytkowanie dywaników było przyjemne i długie.

Dywanik do kuchni, mała zmiana a wrażenie ogromnej

Czasami potrzebujemy coś zmienić, przestawić, przemeblować, wprowadzić odrobinę koloru lub po prostu mamy potrzebę wymiany opatrzonych elementów wystroju. Czasami mamy chęć prostej, szybkiej metamorfozy, żeby poczuć inną energię tak jak wiosną.

Dywanik do kuchni może swą powierzchnią obejmować niemal całą podłogę lub być mniejszym dodatkiem do pomieszczenia. Zależy czy chcemy przykryć podłogę, ponieważ jest uszkodzona lub mniej atrakcyjna, chcemy ją zabezpieczyć lub potrzebujemy odmiany. Dywanik kuchenny jest sympatycznym rozwiązaniem, jeśli chcemy po prostu zaakcentować kolor podłogi, mebli i funkcjonalnym, ponieważ w każdej chwili możemy dywanik kuchenny zwinąć i przechować lub zmienić jego lokalizację.

Dywany kuchenne nie boją się wody

Dywaniki kuchenne są przystosowane, dzięki nowej technologii produkcji do obcowania z wodą. Minęły już czasy, w których dywanów i chodników przeznaczonych do kuchni, nie można było przemaczać, chociaż nadal tak jest w innych gatunkach dywanów. Nasza kolekcja dywanów i chodników Nevada ma zmywalną powierzchnię, można też taki dywanik wyprać w pralce lub przeczyścić miejscowo. Dywaniki do kuchni mają poliestrowy, jakby satynowy włos, który jest mało brudzący i łatwy w czyszczeniu ze względu na swoją strukturę. Ciekawą propozycją są też dywany zewnętrzne i wewnętrzne w jednym, sama możliwość umieszczenia ich na zewnątrz, sprawia, że świetnie sprawdzą się w kuchni. Dywany zewnętrzne przeznaczone na tarasy czy balkony, są ładne, proste i naturalne.

Trendy w dywanikach kuchennych i nie tylko

Moda na szary dywan jest mocno ugruntowana, co widać po zainteresowaniu klientów, coraz częściej jednak szary kolor zestawiany jest z innymi i tutaj pięknie wyglądają szaro białe dywany. Ogromną popularnością cieszą się również szare dywany shaggy a w naszym  sklepie internetowym dostępną są fantastyczną kolekcję dywanów shaggy Alpaca antypoślizgowe do prania. Cieszy nas ogromnie, że dywan brązowy czy dywany w kolorze beżowym zyskują na popularności, ponieważ te kolory we wnętrzu wyglądają po prostu świetnie. Co do kolorów dywany multikolor, mieszanka odcieni połączona we wzory inspirowane naturą to jest to, dywan fuksja jest również modnym dodatkiem i nie tylko ze względu na panujący nam kolor roku 2023. Dywany sizal, sznurek… cały czas przyciągają strukturą, niespotykanym splotem tkania i naturalnością.

Wybór należy do Ciebie. Nasze dywany do kuchni czy też chodniki kuchenne są funkcjonalne i piękne, jedno nie musi wykluczać drugiego. I spełniają wszystkie opisane warunki.

Komentarze

    Dodaj komentarz