Back to School – dywanowy zawrót głowy na jesień

Back to School – dywanowy zawrót głowy na jesień

Po urlopie do pracy, po wakacjach do szkoły.. Powroty bywają trudne. Kiedy za oknami letnie słońce zostaje zastąpione przez deszczową szarówkę, chłodniejsze poranki oraz wieczory a pod stopami szeleszczą liście - wiemy, że nadchodzi jesień, a wraz z nią nowe początki. Dla każdego z nas wiążą się one z tęsknotą za szybko upływającym czasem wakacyjnych dni. Szczególnie u dzieci, powrót do szkoły oznaczający wczesne wstawanie, codzienną naukę i odrabianie prac domowych może wywołać zniechęcenie. Jak sprawić, aby powrót do obowiązków po letniej beztrosce spowodował uśmiech na twarzy? Być może jest to świetna okazja na odświeżenie pokoju naszego małego odkrywcy!

Nowe dodatki do pokoju, które osłodzą powrót do szkoły

Prywatna przestrzeń naszych pociech, tych młodszych oraz starszych, powinna sprzyjać zarówno odpoczynkowi jak i nauce. Szybko dorastające dzieci lubią otaczać się przedmiotami zgodnymi z ich zainteresowaniami, dlatego powrót do szkoły lub przedszkola może być idealnym pretekstem do tego, aby te królestwa odrobinę odmienić. Może to być całkowita zmiana aranżacji, począwszy od koloru ścian i umeblowania lub prosty ale designerski sposób wprowadzenia nowego charakteru poprzez dywan! Wnętrza naszych milusińskich są wyjątkową przestrzenią. Trudniejszą do zaaranżowania niż mogłoby się wydawać. Miejsca te powinny być nie tylko atrakcyjne i zachęcające, ale również funkcjonalne i odpowiednie dla nieposkromionych pokładów energii dzieci i młodzieży. Wybór wszelkiego rodzaju dodatków zawsze powinien leżeć zarówno po stronie rodzica jak i młodego właściciela pokoju. Aby przestrzeń była bezpieczna, przytulna i ciepła nie może w niej zabraknąć modnych dywanów dziecięcych.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru dywanów młodzieżowych lub dziecięcych?

Młodzieżowy gust jest nieprzewidywalny i zmienny. Okres dorastania to czas, w którym nasi młodzi lokatorzy pragną jak najdobitniej wyrazić siebie, swój charakter i podkreślić niepowtarzalny styl. Pomóżmy im w tym wybierając najbardziej odzwierciedlający młodego ducha dywan! Estetyka na pierwszym miejscu, jednak ważne jest też, aby atrakcyjny dodatek był funkcjonalny i nie przysparzał problemów z czyszczeniem lub szybką utratą jakości. Oferta dywanów młodzieżowych w sklepie internetowym Home Carpets jest ogromna i mieści w sobie produkty łączące wyrafinowany, modny styl z praktycznym zastosowaniem, wysokogatunkowymi materiałami oraz korzystną ceną. Kupując nowoczesne dywany do sypialni warto pamiętać o zwróceniu uwagi na materiał z jakiego zostały wykonane. Dlaczego? Ponieważ wiele powie nam o wytrzymałości oraz wielu innych aspektach. Współczesna technika tworzenia dywanów to odpowiedź na coraz to bardziej wymagających klientów. Idąc z duchem czasu powinniśmy pamiętać o możliwościach ułatwiania sobie życia, jakie otrzymujemy z nowatorskich technologii. Chodniczek do pokoju dziecka powinien wpasowywać się w nowoczesne trendy. Pamiętając o funkcjonalności wybierzmy tkaniny, które sprostają młodzieńczej energii, będą bezpieczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Jeśli o bezpieczeństwie mowa, oferujemy dywany antypoślizgowe, które swoją miękkością ochronią stopy przed chłodem oraz twardą podłogą a co ważniejsze zniwelują ryzyko przesuwania się po podłożu czy nieestetycznego podwijania stanowiącego możliwość potknięcia. Bezpieczeństwo to także przetestowanie produktów pod kątem substancji szkodliwie wpływających na zdrowie i zapewniające tę higieniczność Certyfikaty (Certyfikaty Oeko-Tex, Certyfikaty Trudnopalności czy Certyfikaty Zgodności z wymogami higienicznymi). Łatwe utrzymywanie dywanów w czystości ma ogromne znaczenie szczególnie dla rodziców. Wiedząc z iloma obowiązkami trzeba mierzyć się w dorosłym życiu, pragniemy aby dodatki aranżacyjne umieszczane w mocno eksploatowanych pomieszczeniach cieszyły swoim nienagannym stanem przez długi czas i nie dokładały niepotrzebnego wysiłku przy utrzymaniu tego stanu. Stąd w naszej ofercie znajdą Państwo tegoroczny Hit czyli dywany nadające się do prania w pralce, które niczym nie odbiegają od pozostałych modeli. Ten niesamowity patent przekonał już setki klientów i oszczędził ich czas, który można było przeznaczyć na relaks lub zabawę z dziećmi. Zabrudzoną tkaninę wystarczy poskładać w kostkę i wrzucić do automatu stosując się do wytycznych producenta (więcej o praniu dywanów znajdziesz w artykule „Hit 2021 – dywan do prania w pralce!). Prócz wygodnego zastosowania, nasze dywany są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów. Naturalna wełna, syntetyczne poliamidy, polipropyleny (Heat Set oraz Heat Set Frise), gęste akryle… Można przebierać w najbardziej wytrzymałych oraz odpornych na odkształcenia, zagniecenia oraz procesy ścierania dywanach.

Atestowane dywany do przedszkoli i szkół

Początek roku szkolnego to wyjątkowy czas zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Kompletowanie wyprawki przez rodziców, wyposażanie placówek szkolnych i przedszkolnych przez personel…. Wszystko po to, aby nasze pociechy miały jak najlepszy start w dorosłe życie. Uposażając sale dla dzieci warto zadbać o dodatki, które sprzyjać będą nauce i zabawie. Nasi najmłodsi milusińscy w przedszkolach i pierwszych latach szkoły dużo czasu spędzają na kreatywnych harcach.. właśnie na dywanach! Świetnym sposobem na urozmaicenie tych chwil będzie wybranie dywanów edukacyjnych, które doskonale rozwijają umysł oraz pobudzają wyobraźnię. Miejmy na uwadze, że styczność z tego typu materiałami zawsze powinna być bezpieczna dla zdrowia. Dlatego oferujemy specjalnie przystosowane, atestowane dywany do placówek edukacyjnych, które posiadają odpowiednie Certyfikaty, gwarantujące wolność od substancji patogenicznych. Dodatkowym atutem naszych syntetycznych dywanów jest ich antystatyczność oraz antyalergiczność. Od teraz nie trzeba martwić się o pylenie wywołujące nieprzyjemne reakcje alergiczne. Skoro kwestię bezpieczeństwa mamy już za sobą i jesteśmy pewni, że nasze dzieci będą miały styczność jedynie z odpowiednio przystosowanymi tkaninami, można skupić się na wyborze motywów, kolorów i kształtów.. A tych wśród dywanów edukacyjnych mamy naprawdę sporo. Wszystkie modele z kolekcji młodzieżowych oraz dziecięcych projektowane są specjalnie z myślą o dorastających dziewczynkach i chłopcach. Wielofunkcyjne dywany dają wiele możliwości zaaranżowania tematycznych przestrzeni, które zachęcą do kreatywnej nauki. Nowoczesne dywany z anglojęzycznymi nazwami dni tygodni, miesięcy lub najpopularniejszych zawodów w ciekawy sposób przybliżą maluchowi nowe pojęcia. Żywe kolory przeniosą dziecko w świat fantazji natomiast miękkie poliamidowe włókna stworzą przyjemne w dotyku pole, chroniące przed twadym, śliskim podłożem i chłodem.

dywan dla dzieci min ikids 06 miesiace  dywan dla dzieci mini kids 02 zawody  dywan dla dzieci mini kids 04 dni tygodnia

Wykładziny i dywany w placówkach oświatowych są praktyczne i potrzebne. Powiedzielibyśmy nawet, że obowiązkowe. Zabawa, czytanie bajek, odpoczynek lub gimnastyka są o wiele przyjemniejsze na ciepłym i wygodnym podłożu. Edukacyjne wykładziny zapewniają izolację od hałasu podczas każdej czynności i świetnie zatrzymują ciepło w pomieszczeniu, tworząc przytulną atmosferę.

Back to School czy zdalne nauczanie? Nowoczesne dywany sprzyjające nauce i zabawie

Tegoroczne powroty do szkół i przedszkoli wciąż stoją pod znakiem pandemii. Niezależnie od tego, czy nauczanie będzie zdalne lub stacjonarne warto zainwestować w dodatek idealny, jakim jest miękki dywan do sypialni naszego dziecka. Zmęczone całodniowymi wrażeniami będzie mogło oddać się w świat fantazji na puszystym dywanie. Modne chodniczki z motywem bajkowym, zwierzęcym lub popularne nadruki imitujące miasteczka to idealny sposób na stworzenie kolorowej przestrzeni, która z pewnością skradnie serca właścicieli. Jeśli ponownie przypadnie nam pozostać w domach, a nauka przeniesie się do własnych czterech kątów, takim nowym dodatkiem osłodzimy ten trudny czas. Dywanami możemy wydzielić praktyczne strefy, między innymi tę do nauki oraz do zabawy. Dzięki temu, jeśli nasze pociechy zdecydowanie bardziej wolą pracować na podłodze niż przy biurku, stworzymy im fantastyczne miejsce, w którym będą mogły malować, rysować, bawić się plasteliną czy nawet przeglądać książeczki.

Pierwsze powakacyjne dni nie muszą być smutnym pożegnaniem z latem. Odmieniając razem pokój pozytywnie nastawcie dziecko na ponowne spotkanie z koleżankami i kolegami, z którymi będzie mogło dzielić się wspomnieniami, a także pochwalić się nowym kolorowym dywanem, który stanie się centrum dziecięcego dowodzenia.

 

Aby zjawiskowo odświeżyć pokój nastolatka lub dziecka wcale nie trzeba wymieniać całego umeblowania. Czasem zmiana tapety, renowacja ozdób lub wprowadzenie designerskich tkanin całkowicie wystarczy. Odpowiedni charakter uzyskamy poprzez użycie starannie wykonanych dywanów, które pobudzą wyobraźnię i stworzą bajkową krainę przy minimalnym nakładzie pracy oraz kosztów. Wybierz odpowiedni dywan z naszych kolekcji, w kolorystyce dopasowanej do charakteru i usposobienia twojego dziecka, a później obserwuj jak dobrze działa na jego poziom koncentracji i zadowolenia. Zachęcamy do skorzystania z promocyjnych ofert sezonowych, które dają wiele możliwości. Każdy dywan choć w innej estetyce posiada tę samą wysoką jakość wykonania. Wszystkie dostępne dywany, chodniczki oraz wykładziny dla dzieci i młodzieży dają wiele wspaniałych możliwości nauki i zabawy. Sprawdź i zaopatrz się w wymarzony dodatek jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego!

Komentarze

    Dodaj komentarz