Sznurkowe dywany sizal w stylu Boho

Sznurkowe dywany sizal w stylu Boho

Boho czyli lekki i swobody styl

Niekonwencjonalny, swobodny, kreatywny, lekki i beztroski taki właśnie jest styl boho. Styl, który wprowadza wakacyjny klimat, relaks, luz i letnią zwiewność. Inspiracją są ludzie, którzy zdecydowali się żyć niekonwencjonalnie, nieustanni podróżnicy, muzycy, pisarze, artyści. Ludzie niezwykle kreatywni.

Dzisiaj styl boho wskazuje na estetykę, która czerpie swój wpływ z wolnych duchów minionych lat, a nowoczesny wygląd w stylu boho jest eklektyczny i podkreśla naturalne kolory i struktury oraz elementy vintage. Kluczem do dekoracji wnętrza w tym stylu jest mieszanie i dopasowywanie elementów. Naturalne, czyli podstawowe materiały takie jak juta czy sizal można łączyć jedwabiem czy szenilem. Frędzle, makramy, szydełkowe ozdoby, plecione dywany sznurkowe są ślicznym dopełnieniem naszego wnętrza w domu.

Plecione sznurkowe dywany sizal w stylu Boho

Wnętrze zaprojektowane w stylu bohemy zaprasza do odpoczynku, wprowadza miłą, przyjazną i relaksującą swobodę. Miejsce, gdzie czujemy, że reset i spokój są dla nas, gdzie chce się wygodnie spędzić czas lekko w swoim towarzystwie lub w towarzystwie przyjaciół. Sielskość… to przywodzi na myśl miękkość i puszystość, czyli kwiaty, ptaki, kocyki, poduszki i dywany shaggy Cosy.    

Wystrój w stylu Boho wprowadza do domu mieszankę wzorów, tekstur i kolorów. Pomyśl neutralnych kolorach z plemienia ciepłych naturalnych jasnych barw. Dywany Delphi łączą w sobie etniczne wzory, ale i różne struktury przędzy. Sznurkowy dywan Sizal, mocny dekoracyjny akcent w stylu boho, łączy się z wyższą karbowaną nitką shaggy, tworząc niekonwencjonalne połączenie.

   

Biel, brąz i beż zmieszane z błękitem, zielenią, fioletem, pomarańczem, czerwieniami czy żółciami dobrze pasują do schematu boho. Wybór sznurkowych dywanów w różnych fuzjach kolorystycznych w naszym sklepie jest ogromny.

Ogromną zaletą dywanów sznurkowych jest również ich wielofunkcyjność, ponieważ dywany sznurkowe sizal to świetne rozwiązanie do wnętrza domu, ale sprawdzą się również na zewnątrz, zdobiąc balkon, taras czy ganek, gdyż z tym zamysłem zostały zaprojektowane.

Styl Boho łączy się z naturą, podróżami i wspomnieniami, podziel się nimi, tworząc swoje domowe wnętrze. Wyeksponuj zdjęcia, pamiątki z podróży, pamiątki rodzinne, ale też prace dzieci to jest właśnie piękne w tworzeniu wnętrz, kierujemy się stylem, ale kreujemy go zupełnie po swojemu. A jeśli pozwolisz my zajmiemy się wystrojem podłogi J

Komentarze

    Dodaj komentarz