Dywaniki łazienkowe Nicea 02 sand brąz

65,00 złbrutto

Nowy produkt

Chodniki do łazienki kamienie brązowe w zestawie dwie sztuki

Dostawa: 24h

Karta

Skład100% Polyester

Więcej informacji

Dywaniki łazienkowe Nicea 02 sand brąz

Zwiększ komfort i ciepło w Twojej łazience, odmień atmosferę wnętrza. Dywaniki łazienkowe w brązowym neutralnym, pasującym do każdych mebli kolorze, pomogą wnieść ożywczą świeżość i wygodę. Wzór w kamienie, porozkładane na całej powierzchni, uwypuklone za pomocą gąbki memory, sprawią, że chodnik  przyciąga uwagę a stąpanie po nim to ogromna przyjemność.

Solidne, neutralne i komplementarne, te wytłaczane brązowe dywaniki łazienkowe to świetny sposób na wprowadzenie elementów kamienia  do łazienki w Twoim domu. Wygodna, dwupoziomowa budowa dywaników sprawia, że ​​możesz zmienić klimat i odczuć przyjemną miękkość pluszu pod stopami w łazience. Antypoślizgowy spód, mocny materiał absorbujący wodę i miękka pianka z pamięcią wzoru, sprawiają, że te dywaniki łazienkowe są idealnym i wygodnym dodatkiem do każdej łazienki!

 

  • -W zestawie 2 dywaniki łazienkowe z pianki pamięciowej 50x60 i 60x100
  • -Absorbuje wodę
  • -Super miękkie
  • -Podłoże antypoślizgowe zmniejsza przesuwanie

Polecane

Komplet chodniczków do łazienki brązowy w kwiaty z pianki

65,00 zł
W magazynie

Brązowy nowoczesny zestaw dywaników do łazienki

65,00 zł
W magazynie

Zadzwoń do nas:

+48 500-825-004Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.