Dywan boisko dla fanów piłki nożnej, Ligi Narodów i FIFA 21

Dywan boisko dla fanów piłki nożnej, Ligi Narodów i FIFA 21

9 października odbyła się premiera kolejnego wydania znanej i lubianej gry piłkarskiej FIFA 21. Fani wirtualnej (i nie tylko) piłki nożnej czekali z niecierpliwością na nową odsłonę gry. Wraz ze swoją ulubioną drużyną, można przemierzać świat, rozgrywając mecze na najsłynniejszych stadionach piłkarskich.

We wrześniu, rozpoczęły się rozgrywki w drugiej edycji Ligi Narodów więc piłka nożna, króluje w obecnym czasie. Dla fanów tego właśnie sportu jest to niezwykle emocjonujące wydarzenie. Jeśli masz w domu małych i dużych fanów meczowych rozgrywek to doskonale wiesz o jakich emocjach tu mowa.

Dzięki fascynacji sportem dzieci odkrywają w sobie chęć i talent do piłki nożnej. Ćwiczą różne skomplikowane zagrywki zarówno fizycznie, jak i w świecie wirtualnym. Te zainteresowania warto rozwijać i pielęgnować także w otoczeniu, w którym dziecko przebywa.

 

Pokój małego sportowca

Pokój fascynata piłki nożnej często zdobią plakaty ze znanymi osobami reprezentującymi wielki świat sportu. W szafie wiszą sportowe stroje w barwach ulubionych drużyn, na półce stoją książki tematyczne i kolekcja piłek nożnych. Uzupełniając wystrój pokoju młodego sportowca, warto zwrócić uwagę na dywan. Odwzorowane boisko sportowe na dywanie jest wdzięcznym wzorem do pokoju chłopca, fana piłki nożnej. Obok futbolowego motywu, który idealnie wpasowuje się w sportowy świat dziecka, taki dywan świetnie uzupełnia stylizację pokoju lub nadaje sportowy akcent wnętrzu.

Na miękkim dywanie w ulubionym wzorze, miło spędzać czas, rozgrywając mecz, kiedy pogoda nie dopisuje za oknem lub kiedy trzeba odpocząć od wciągającej gry komputerowej.

 

Dywan stadion piłkarski

W naszym sklepie internetowym są dostępne dwie wersje kolorystyczne dywanu z motywem boiska, dywany posiadają atest higieniczny wydany przez Polski Instytut Badawczy.

    

        Dywan Bambi boisko 07 szary           Dywan Bambi  boisko 07 pomarańczowy

Miłej zabawy!

Komentarze

    Dodaj komentarz