Bezpieczne zakupy online

Bezpieczne zakupy online

Obecnie Internet daje nam możliwość dokonania zakupów bez wychodzenia z domu. W naszym sklepie internetowym Homecarpets staramy się, aby każdy klient czuł się bezpiecznie oraz aby wszelkie transakcje odbywały się w należyty sposób.

Na każdym kroku dbamy o to, aby wszystkie dane, które są podawane podczas dokonywania zakupu pozostawały prywatne. Dla zapewnienia poufności podczas zakupu korzystamy z certyfikatu SSL oraz wprowadziliśmy RODO, które prawnie chroni Państwa dane. Dodatkowo, dla Waszej wygody oraz bezpieczeństwa wszelkie płatności przeprowadzane są przez sprawdzone i w pełni bezpieczne systemy Przelewy 24 oraz PayU. Przesyłki są dostarczane pod wskazany przez Państwa adres poprzez firmę kurierską DPD.

Niestety, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o Państwa zdrowie sugerujemy wybór płatności bezgotówkowych lub płatności online, co również jest wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego. W naszym sklepie internetowym Homecarpets umożliwiamy dokonanie płatność poprzez właśnie wyżej wspomniane opcje. Dzięki temu ograniczymy kontakt z kurierem do minimum.

Informujemy również, że firma kurierska DPD zmieniła zasady doręczenia i w przeciągu najbliższych tygodni osobisty kontakt oraz potwierdzenie doręczenia paczki podpisem nie będzie wymagane. Kurier zobowiązany jest jednak do kontaktu telefonicznego z Klientem i poinformowanie go o pozostawieniu paczki pod drzwiami

Wprowadzone w sklepie rozwiązania są zgodne z wymogami narzuconymi przez instytucje państwowe i unijne. Państwa zakupy będą przygotowane z zachowaniem wszelkich niezbędnych wymogów bezpieczeństwa. Produkty w naszym sklepie pokryte są środkami antybakteryjnymi, dzięki którym są bezpieczne dla zdrowia i wolne od patogenów.

 

Info od DPD https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/O-DPD/Aktualnosci

Komentarze

    Dodaj komentarz