Jak dobrać dywan shaggy do wnętrza?

W: Aktualności Dnia: czwartek, grudzień 28, 2017 Komentarz: 0 Wyświetleń: 308

W ostatnim czasie prawdziwą furorę wśród dywanów robią te typu SHAGGY. Czym sobie zawdzięczają te popularność i czy nadają się do każdego wnętrza?

Shaggy, czyli jaki?

Obecnie dywany Shaggy to jeden z najbardziej pożądanych modeli wśród osób urządzających nową przestrzeń lub takich, które chciałyby uczynić już istniejącą – bardziej przytulną. Shaggy w języku angielskim oznacza: „kudłaty”, co bardzo dobrze odzwierciedla to, czego możemy się spodziewać po dywanie tego typu. Shaggy charakteryzuje się długim, miękkim włosiem, przez co chodzenie po nim boso staje się sympatycznym doświadczeniem. Producenci oferują ten typ dywanów w najróżniejszych kolorach i kształtach (duże, małe, okrągłe, prostokątne), dzięki temu możemy dopasować je do absolutnie każdego wnętrza! Mały, okrągły Shaggy z pewnością nie zaburzy wrażenia harmonijnego wnętrza, wręcz przeciwnie, upiększy nasz pokój, jednocześnie stając się praktycznym dodatkiem szczególnie w zimowe dni i chłodne wieczory.

Gdzie dywan Shaggy sprawdzi się najlepiej?

Mały dywan Shaggy sprawdzi się w każdym miejscu, które chcecie uczynić bardziej nastrojowym. Swoim kolorem może podkreślić na przykład kolor zasłon czy poduszek w salonie, czyniąc pomieszczenie bardziej harmonijnym. Dywan doskonale sprawdzi się również w sypialni, szczególnie w poniedziałkowe poranki, gdy wstawanie nie należy do najłatwiejszych. Shaggy położony przy łóżku spowoduje, że pierwszy postawiony krok będzie ciepły i przyjemny, a przez to i poniedziałek jakby przyjaźniejszy.

Pielęgnacja dywanu Shaggy

Pamiętając o kilku z pozoru oczywistych zasadach, utrzymamy nasz dywan Shaggy w dobrej kondycji na lata. Zabrudzenia dywanu różnego typu napojami mogą przydarzyć się w każdej chwili, ważne jest, aby nie dopuścić do zaschnięcia plamy, wówczas zwiększymy swoje szanse na całkowite ich usunięcie. Do plamy należy jednak podchodzić ostrożnie, ponieważ zbyt zdecydowane ruchy mogą spowodować wniknięcie plamy głębiej. Czyszcząc materiał, zwróć uwagę na środki chemiczne z jakich korzystasz, dobrze żeby były dopasowane do tworzywa z jakiego jest wykonany dywan. Poza działaniami doraźnymi należy regularnie trzepać i odkurzać Shaggy, aby nic nie kryło się w jego długowłosej strukturze. Dywan otoczony odpowiednią troską będzie służył przez długie lata i zachowa swoje piękno.

Shaggy zamiast klasycznego dywanu

Jeżeli czujesz, że w Twoim pomieszczeniu czegoś brakuje, a nie jesteś przekonany lub nie masz wystarczająco miejsca na klasyczny dywan – Shaggy okaże się rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. W ofercie sklepu internetowego Home Carpets znajdziesz szeroką ofertę dywanów Shaggy. Przekonaj się, że mały, puchaty dywanik może całkowicie zmienić Twoje pomieszczenie.

 

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zadzwoń do nas:

+48 500-825-004Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.