Dywan z wzorem boiska dla fana piłki ! Mundial czas zacząć !

W: Aktualności Dnia: wtorek, czerwiec 12, 2018 Komentarz: 0 Wyświetleń: 77

Każdy, fan piłki nożnej odlicza z niecierpliwością do rozpoczęcia mistrzostw świata w Rosji – wielkiego wydarzenia i niezapomnianego piłkarskiego święta. Wielkie emocje, duma po zwycięstwie Polskiej reprezentacji, oraz niezapomniane bramki – to wszystko, czeka nas już w tym miesiącu. Wiernie będziemy obserwować poczynania naszych Orłów i z zapartym tchem będziemy śledzić, występy gwiazd światowego formatu z innych państw. Z szalikami w dłoni i w koszulce reprezentacji cały kraj wspólnie zasiądzie przed odbiornikami, aby kibicować i zapamiętać jak nasza drużyna, odciska swoje piętno na kartach historii. Chcemy towarzyszyć wam w tych wyjątkowych momentach, oferując dywan Mon 07 ze wzorem boiska, który idealnie wpisuje się w kanony piłkarskiego świata.

Marzenie młodego piłkarza !

Wielu z nas, w dzieciństwie chciałoby mieć w pokoju taki wzór na podłodze. Przypominałby, o zdobytych bramkach, przelanym pocie na treningach, zwycięstwach i porażkach. Moglibyśmy chwalić się kolegą na boisku, że mamy własne boisko w swoim pokoju i oglądać na nim wspólnie finały ligi mistrzów czy mistrzostw świata. Dlaczego nie sprawić radości swojemu małemu piłkarzowi i uzupełnić jego pokój o murawę ? Dywan, idealnie pasuje do klubowego wystroju pokoju małego fana piłki nożnej. Wpasuje się idealnie do zielonych kolorów oraz dekoracji w tematyce piłki nożnej, tworząc idealną spójną kompozycję. Dzięki szerokiemu asortymentowi można dobrać idealny rozmiar do aranżacji. Uzupełniony o dwie małe bramki, może stać się również miejscem do zabawy. Produkt ten, to zupełna Ekstraklasa i godny jest temperamentu małych mistrzów. Podobno, sam Adam Nawałka rozrysował na takim dywanie, taktykę na wyjście z grupy.

 

Piłka jest okrągła, a dywan wygodny !

Dywan jest odporny na zniekształcenia i odbarwienia, którego mogą powstać podczas zabawy w swojego ulubionego idola. Jest wykonany z najlepszej jakości materiałów i spełnia wymagania higieniczne (jest hipoalergiczny) oraz nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia, co potwierdza Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017, przez co jest bezpieczny dla młodych piłkarzy i niemowląt. Łatwy w utrzymaniu czystości ze względu na sprężystą nić Heat-Seat frise, która dodatkowo wydobywa drobiny zanieczyszczeń na górę powierzchni runa. Runo jest delikatne i miękkie, a zarazem niezbyt długie, przez co łatwo je czyścić i jest odporne na zniszczenia. Wszystkie te cechy gwarantują, że dywan będzie służył przez wiele lat i będzie obecny, w każdej chwili wzrostu nowej, piłkarskiej gwiazdy.

Rodzice starają się dać swojemu dziecku wszystko, co mogą, więc gdy wasz syn zacznie marzyć o spełnieniu piłkarskich snów, pomóżcie mu rozwinąć wyobraźnie dzięki udekorowaniu jego pokoju naszą propozycją boiskowego wzoru. W nadchodzących mundialowych emocjach, wspomóżmy naszą drużynę przed telewizorem razem z najmłodszymi, kładąc nogi na wygodnym tematycznym dywanie.

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zadzwoń do nas:

+48 500-825-004Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.