Dywan do przedszkola lub szkoły. Jaki wybrać na co zwrócić uwagę?

W: Aktualności Dnia: sobota, marzec 31, 2018 Komentarz: 0 Wyświetleń: 158

Wybierając dywan do przedszkola lub szkoły, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów.

Dywan nie powinien zakłócać swobody ruchów dzieci, ale powinien być wygodny do siedzenia i organizowania różnych wydarzeń. Dywan do przedszkola powinny być łatwe do utrzymania w czystości i bezpieczne dla dzieci w wieku przedszkolnym, co powinien potwierdzać certyfikat.

Wśród zalet dywanów, należy podkreślić obecność ogromnej ilości rozmiarów do wyboru, także kolory i bajkowe wzory dostępne są w każdej kolorystyce, więc można spokojnie dopasować dywan do już istniejącego stylu w pomieszczeniu przedszkolnym czy klasie szkolnej.

Dywan zawsze wygląda stylowo, wnosi wesoły bajkowy akcent i jest łatwiejszy w czyszczeniu niż wykładzina.  Jest ekonomiczną opcją, która nie jest mniej ważna dla rodziców. Izolacja cieplna i akustyczna, to kolejna zaleta a praktyczne projekty -dywany dla dzieci – dywan w motyle, dywan w uliczki, zwierzątka czy drogę, rozwijają wyobraźnię i wydzielają strefę zabawy.

 

Jaka wysokość włosia dywanu jest najlepsza do przedszkola? 

 

Najbardziej praktyczny dla przedszkola jest dywan z krótkim włosiem, którego wysokość  wynosi średnio 12 mm- 13mm, co oznacza, że ​​jest łatwy w utrzymaniu, ale też  miękki, przyjemny dla skóry i ciepły.  Nasz kolekcja dywanów z atestem Mondo czy Bella są idealne- nie zgubią się tu małe zabawki,  łatwo się nimi opiekować a one długo utrzymają piękny wygląd i samochody mogą  jeździć po dywanie bez problemów.

Jeśli wybór padł na dywan, ale potrzebny jest indywidualny rozmiar- bardzo duży czy nietypowy, u nas można wykonać taki dywan, ale może być to dywan jednokolorowy w tym celu, należy skontaktować się z doradcą, dzwoniąc lub pisząc do nas. Można też połączyć dwa dywany, na przykład 6x8, wskazane byłoby umieszczenie 2 dywanów 3x4 obok siebie.

Wszystkie  dywany do przedszkola i szkoły – dywany dla dzieci w naszym sklepie internetowym są hipoalergiczne i posiadają certyfikaty jakości.

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zadzwoń do nas:

+48 500-825-004Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.