Dywan do przedszkola lub szkoły. Jaki wybrać na co zwrócić uwagę?

Wybierając dywan do przedszkola lub szkoły, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów.

Dywan nie powinien zakłócać swobody ruchów dzieci, ale powinien być wygodny do siedzenia i organizowania różnych wydarzeń. Dywan do przedszkola powinny być łatwe do utrzymania w czystości i bezpieczne dla dzieci w wieku przedszkolnym, co powinien potwierdzać certyfikat.

Wśród zalet dywanów, należy podkreślić obecność ogromnej ilości rozmiarów do wyboru, także kolory i bajkowe wzory dostępne są w każdej kolorystyce, więc można spokojnie dopasować dywan do już istniejącego stylu w pomieszczeniu przedszkolnym czy klasie szkolnej.

Dywan zawsze wygląda stylowo, wnosi wesoły bajkowy akcent i jest łatwiejszy w czyszczeniu niż wykładzina.  Jest ekonomiczną opcją, która nie jest mniej ważna dla rodziców. Izolacja cieplna i akustyczna, to kolejna zaleta a praktyczne projekty -dywany dla dzieci – dywan w motyle, dywan w uliczki, zwierzątka czy drogę, rozwijają wyobraźnię i wydzielają strefę zabawy.

 

Jaka wysokość włosia dywanu jest najlepsza do przedszkola? 

 

Najbardziej praktyczny dla przedszkola jest dywan z krótkim włosiem, którego wysokość  wynosi średnio 12 mm- 13mm, co oznacza, że ​​jest łatwy w utrzymaniu, ale też  miękki, przyjemny dla skóry i ciepły.  Nasz kolekcja dywanów z atestem Mondo czy Bella są idealne- nie zgubią się tu małe zabawki,  łatwo się nimi opiekować a one długo utrzymają piękny wygląd i samochody mogą  jeździć po dywanie bez problemów.

Jeśli wybór padł na dywan, ale potrzebny jest indywidualny rozmiar- bardzo duży czy nietypowy, u nas można wykonać taki dywan, ale może być to dywan jednokolorowy w tym celu, należy skontaktować się z doradcą, dzwoniąc lub pisząc do nas. Można też połączyć dwa dywany, na przykład 6x8, wskazane byłoby umieszczenie 2 dywanów 3x4 obok siebie.

Wszystkie  dywany do przedszkola i szkoły – dywany dla dzieci w naszym sklepie internetowym są hipoalergiczne i posiadają certyfikaty jakości.

 

Zadzwoń do nas:

+48 500-825-004Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.