Katalog

Włączone filtry:
  Antypoślizgowy spód

  Informacja

  Nowe produkty

  Maroko

  W tej kategorii proponujemy Państwu dywany z kolekcji Maroko. Są to produkty przyozdobione różnego typu geometrycznymi wzorami, które wkomponują się w nowoczesne, innowacyjne wręcz, domowe cztery ściany. Dobrze skomponują się ze stylem skandynawskim: podłogą drewnianą, metalem, szkłem i obiciami naturalnymi materiałami takimi jak bawełna czy len...

  W tej kategorii proponujemy Państwu dywany z kolekcji Maroko. Są to produkty przyozdobione różnego typu geometrycznymi wzorami, które wkomponują się w nowoczesne, innowacyjne wręcz, domowe cztery ściany. Dobrze skomponują się ze stylem skandynawskim: podłogą drewnianą, metalem, szkłem i obiciami naturalnymi materiałami takimi jak bawełna czy len.

  Domowe ściany zachowane w stylu skandynawskim mają przynosić na myśl pozytywne, ciepłe skojarzenia. Ich zadaniem jest ogrzewanie wnętrza i bycie pewnego rodzaju kontrastem dla chłodnej aury panującej za oknem. Można je określić mianem przytulnych, jasnych, zachęcających do spędzania w nich czasu. Prostota, naturalność, praktyczność – tak po krótce można opisać wnętrza stworzone w oparciu o tę estetykę. 

  Są to dywany płaskotkane, zachowane zarówno w stylu klasycznym, jak i takie, zawierające w sobie elementy nowoczesne. Dużą część naszego asortymentu stanowią dywany biało-czarne. Zaletą dywanów Maroko jest ich łatwa i przystępna pielęgnacja.

  Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

  Więcej
  na stronę
  Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów