Dywan szaro zielony

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Połączenie koloru szarego z zielonym nie jest przypadkowe. Oba te kolory z psychologicznego punktu widzenia charakteryzuje potrzeba równowagi, skupienia i wewnętrznego wyciszenia. Z punktu widzenia dekoratorów natomiast jest to zestawienie niezwykle intrygujące poprzez kontrast jaki tworzą. Używając dodatków, takich jak dywany w podanych odcieniach, zyskamy surowe, ale niezwykle eleganckie wrażenia wizualne.

Szaro - zielone dywany w Twoim wnętrzu

Szaro - zielona kolorystyka dywanów znajdzie swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Będzie niesamowitym pomysłem na urozmaicenie wystroju wnętrza. To połączenie współgra ze wszystkimi aranżacjami o naturalnym charakterze. Szaro - zielony dywan w salonie pomoże stworzyć nowoczesne i modernistyczne lub eleganckie i klasyczne pomieszczenie.

Z racji tego, że zarówno szarość jak i zieleń są kolorami kojącymi, są niezwykle pożądane w pokojach przeznaczonych do wypoczynku. Dlatego szaro - zielony dywan będzie świetnym dodatkiem do sypialni.

Szarość we wnętrzarstwie do niedawna kojarzyła się z melancholią i smutkiem, jednak urozmaicona zielenią ożywi i doda odrobinę świeżości. Dzięki takim akcentom wprowadzisz powiew wiosny i pobudzisz do działania. Są to kolory pochodzące z natury dzięki czemu wspaniale łączą się z innymi ziemistymi barwami, a z jakimi jeszcze warto eksperymentować?

Przede wszystkim jest to biel, która doda im niezwykłej lekkości.

Żółć – dodaje energii i tworzy świetny kontrast.

Czerń – zdecydowanie najbezpieczniejsza barwa, która może stanowić tło.

Najodważniejszym kolorem, z którym warto połączyć szaro – zielony dywan jest…. Róż! Stanowi rarytas aranżacyjny i na pewno będzie przyciągał wzrok i budził podziw.

 

Szaro – zielone dywany w naszym sklepie internetowym

W niezwykłych kolekcjach Home Carpets znajdziesz prostokątne szaro – zielone dywany, w przeróżne wzory, które z łatwością dopasujesz do wielu pomieszczeń. Różnorodne modele, wyróżniające się swoją estetyką i nienaganną funkcjonalnością to ukłon w stronę różnych gustów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania odpowiedniego dywanu, który odmieni Twoje wnętrze.